× بستن تبلیغات

iranhfc

تجهیزات فست فود و راه اندازي فست فود

ارسال 
گردیده در رویه های سفر به مرز و بوم کانادابرچسب ها تکامل اکسپرس ورود کانادا،تکامل اکسپرس ورود کانادا از 2018 تا 2019 تکامل 
اکسپرس ورود کانادا از ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ Evolution 
of Express Entry Canada From 2018 to 2019 ۲۰۱۸ یک سال رکورد برای سیستم اکسپرس محل ورود بود که در آن بیش از ۸۹،۸۰۰ ITA (دعوت طومار برای درخواست) به متقاضیان صادر شد، این بزرگترین تعداد از بازه معرفی سیستم در سال ۲۰۱۵ هست . به حیث می رسد ۲۰۱۹ ادامه این اخلاق رکورد را ادامه خواهد اعطا کرد . اگر می خواهید مسافرت به کانادا داشته باشید سال ۲۰۱۹ بهترین فرصت برای این عمل می باشد . 
 
البته 
اکسپرس ورود کانادا به چه شکل از سال ۲۰۱۸ تا سال سرازیر تکامل یافته است؟ کانادا اهداف خویش را در زمینه دعوت دست‌کم ۳۳۰،۸۰۰ مهاجر جدید در ۲۰۱۹ گزینش کرده است، که ۲۰،۰۰۰ مهاجر عمده از انگیزه ۲۰۱۸ است . 
 
در 
صورتی که نمیدانید، سیستم اکسپرس Entry (EE) برنامه های یگانه روادیدِ مانند: 
برنامه 
تجاری ماهر فدرال؛ برنامه 
کار حرفه ای فدرال؛ کلاس 
تجربه کانادایی و خاص برنامه 
های نامزد استان سیستم فعالیت می کند از شیوه منظم EE draws که انتخاب نامزدها که به نیکی در CRS (سیستم درجه بندی جامع) به خیر و خوبی به دست آورد . این نمره ای هست که برای هر کسی که یک نمایه اکسپرس محل ورود ساخت می کند، داده می شود . شما از یک ۱۲۰۰ امتیاز ممکن هست بر پایه عوامل مانند سن، تجربه کاری، اشغال، بضاعت زبان، سازگاری، این که آیا شما یک نامزد استان یا این که پیشنهاد فعالیت شایستۀ کانادا دارید و یا این که اکثر . 
 
تکامل 
اکسپرس ورود کانادا از 2018 تا 2019 تکامل 
اکسپرس ورود کانادا از ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ بیشتر تظاهرات EE هر دو هفته به طول می انجامد تا کانادا بتواند اشخاص مناسب را برای این فعالیت پیدا کند، البته با اهداف تازه مسافرت ذکر گردیده در زیر، کانادا برای رسیدن به سهمیه مهاجرت تازه خود در سال روان نیاز به تکرار مکرر دارااست . 
 
برنامه 
سفر ۲۰۱۹
نوشته شده در پنجشنبه 20 دی 1397ساعت 13:23 توسط alipour|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ