× بستن تبلیغات

iranhfc

تجهیزات فست فود و راه اندازي فست فود

 مسافرت 

به کانادا ویزای عمل - عمل در کانادا Canada Work Visa – Work in Canada روادیدِ فعالیت کانادا تحت برنامه سفر به کانادا مهاجرین، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) ذیل برنامه کارگران خارجی موقت (TFWP) صادر می شود . 
 
برنامه 
کارگران فرنگی موقت: مجوز عمل کانادا TFWP در لحاظ گرفته شده میباشد تا به کارفرمایان کانادایی در پاسخ به کمبود بازار کار کارگران فرنگی را جذب نماید .
 
TFWP از چهار جریان تشکیل گردیده است: کارگران ماهر، کارگران ناچیز مهارت، برنامه کارگران کشاورزی فصلی و برنامه حفظ زنده . 
 
کارگران خارجی باید قبل از ورود به کانادا زیر TFWP، باید پیشنهاد شغلی و اذن فعالیت را تایید کنند . 
 
IRCC با برنامه اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا (ESDC) فعالیت می نماید تا اطمینان حاصل شود که کارگران فرنگی شغل ها را برای شهروندان کانادایی یا این که ساکنین همیشگی در دسترس ندارند . کارفرمایان کانادایی که قصد استخدام یک کارگر فرنگی را دارند، می بایست تأیید قبلی را کسب نمایند . این فعالیت با درخواست برای آنالیز تاثیرات بازار فعالیت (LMIA) انجام می شود . 
 
در برخی موارد، کارگران خارجی می توانند سوای برنامه LMIA در کانادا ذیل برنامه های متفاوت مانند برنامه میان المللی تحرک کار نمایند . 
 
Immigration .ca در رابطه با شرکت استخدام در خانه ما SkilledWorker، اکثر وقت ها به کارفرمایان و شغلی در پروسه استخدام و در تامین LMIA های مناسب و درخواست جواز عمل کانادا و روادیدِ کانادا مربوط می شود . 
 
 
Canada 
Work Visa – Work in Canada اطلاعات 
دارای اهمیت کارگر فرنگی موقت: تمام اعضای خانواده بایستی فرم های درخواست خود را کامل شدن کنند، البته می توان آنها را با هم مخلوط نمود . 
 
در‌صورتی‌که یک عضو خانواده می خواهد در کانادا عمل کند، به جواز عمل کانادا خویش نیاز دارند . 
 
در موردها خاص، همسران یا این که شرکای عرفی واجد موقعیت برای جواز عمل باز می باشند . در حالتی که یک مستخدم موقت فعالیت فرنگی مایل به تحصیل در کانادا باشد، به علم آموزی نیاز دارااست . 
 
یک مجوز کار گشوده اذن می دهد تا دارای در هر فعالیت با هر کارفرما با استثنا های محدود عمل نماید . یک جواز کار گشوده هم به این مفهوم است که کارفرمای حافظ به LMIA نیاز ندارد . 
 
شرایط واجد حالت بودن همسر برای جواز کار آزاد بستگی به سطح مهارت عمل شغلی موقت خارجی داراست . 
 
همسر مستخدم فرنگی با مهارت بالا می تواند واجد حالت اخذ مجوز عمل گشوده باشد، در صورتی که خدمتکار خارجی مجاز به کار در کانادا برای حداقل شش ماه باشد . 
 
یک همسر چابکدست حرفه ای تنها از شیوه یک پروژه آزمایشی فعال واجد شرایط یک مجوز فعالیت گشوده میباشد . 
 
فرزندان وابسته فقط از نحوه یک پروژه آزمایشی فعال مجاز به مجوز کار باز میباشند . 
 
برای داده ها در زمینه حالت جواز کار، اعتبار و زمان زمان، با ما تماس بگیرید .021-26116691 
 
کارفرمایان کانادایی که مایل به استخدام یک کارمند موقت فرنگی یا نامزدانی می‌باشند که بوسیله یک کارفرمای کانادایی شغلی ارائه شده اند، می بایست محاسبه رایگان آنلاین خویش را برای بررسی نیازهای شما انجام دهند . 
 
نوشته شده در چهارشنبه 19 دی 1397ساعت 14:15 توسط alipour|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ